Токарівський ДНЗ

Четвер, 23.11.2017, 04:54
Головна » 2016 » Квітень » 12 » Семінар вихователів ДНЗ
Семінар вихователів ДНЗ

У новій редакції Базового компонента дошкільної освіти наголошено на комунікативну спрямованість роботи  з розвитку мовлення дітей, адже оволодіння мовленням дає дитині змогу спілкуватися з оточенням, здобувати й обмінюватись інформацією, що надзвичайно важливо для її успішної соціалізації.

Так як у 2015-2016 н.р. змістова лінія «Комунікативно-мовленнєвий розвиток дошкільників»  є актуальною, це і спонукало до проведення семінару вихователів різновікових груп з теми «Розвиток образного мовлення, комунікативних здібностей та самостійної мовної творчості», який відбувся 17 березня 2016 року на базі Токарівського ДНЗ «Малятко».

У роботі семінару взяли участь вихователі різновікових груп малокомплектних дошкільних навчальних закладів та завідувачі опорних дитячих садків.

Завідувач-вихователь Токарівським ДНЗ «Малятко» Матвійчук Діана Вікторівна презентувала свою роботу з мовленнєвого розвитку дошкільнят, як одного з пріоритетних напрямів роботи, поділившись власними методичними розробками. До уваги присутніх було запропоновано переглянути практичне  заняття «Подорож на весняну галявину»,  з використанням засобів малого народного фольклору.

Цікавим був виховний захід «Моя Батьківщина - Україна», який спільно з дошкільнятами підготували школярі, «вихованці» Діани Вікторівни.

За круглим столом «Методичні посиденьки» учасники отримали методичні рекомендації з розвитку мовлення дошкільників та відповіді на їх запитання з інших навчально-виховних видів діяльності, які надала методист РМЦ Гопанчук Валентина Володимирівна.

Педагогами були розглянуті рекомендації щодо формування мовлення у дошкільників засобом мовленнєвих ігор в ході організації навчально-виховного процесу. Вони поділились власним досвідом щодо організації роботи з мовленнєвого розвитку дітей різновікових груп. Підсумком роботи з даного питання стала презентація дидактичних, розвивальних ігор, посібників спрямованих на розвиток мовленнєвої активності дітей.

Переглядів: 70 | Додав: Кира | Рейтинг: 5.0/1
Ім`я *: